Den s Ajurvédou

Každý člověk by chtěl být šťastný, zdravý, žít svůj život naplno a podle možností co nejdéle. Lidé odjakživa hledali cesty, jak dosáhnout dlouhověkosti.

Cesta ke zdraví je pro každého individuální a různě složitá a ku pomoci může být Ajurvéda.

Co to vlastně je ta Ajurvéda?

Ajurvéda je pět tisíc let staré učení a v překladu znamená „věda o životě“. Přináší různé techniky, léčebné postupy a kombinace bylin, jejichž cílem je dosáhnout a udržet zdraví. Léčba v ájurvédě se zaměřuje na propojení těla, mysli a ducha.

„Pokud lépe porozumíme sami sobě, potom lépe porozumíme ostatním lidem a světu kolem nás.“ – ájurvédská moudrost

21.1. od 15:30 v Mandala Clubu Přeštice

budete mít možnost se seznámit více s Ajurvédou, dozvědět se o ní, ochutnat, vyzkoušet produkty i ukázky procedur a masáží, slosování o procedury a mnohé další.

Rezervace hlašte na tel. č. 604 916 990 Mandala Club Přeštice nebo na FB….

těší se na Vás Štěpánka Inka Lexová a masér-terapeut Milan Hulec.
Vstup dobrovolný.
(min.doporučený příspěvek 90,- Kč)

Komentáře
 • Chcete dostávat užitečné rady, tipy, návody o využití solné jeskyně a solných produktů? Přihlašte se do odběru novinek.

  Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti užitečných rad, návodů a tipů využití solné jeskyně a solných produktů v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady zpracování osobních údajů
 • Rubriky
 • Nejnovější příspěvky
 • Otevírací doba
  Pondělí 12:30 – 16:30
  Úterý
  Středa 16:30 – 18:00
  Čtvrtek 15:15 – 17:00
  Pátek
  Sobota tel. obj.
  Neděle tel. obj.