Adventní solná relaxace s Gongy

Srdečně zveme v sobotu 23.11. od 18:00 do 19:00 k společné Adventní meditaci za poslechu zvonkoher a gongů živě přímo v solné jeskyni.

Přijďte si odpočinout, načerpat energii a klid v duši před vánočním shonem a uvědomit si o čem vlastně Advent je.

Spojení léčivých zvuků gongu a harmonického prostředí jeskyně vás nejen uvolní a zregeneruje, ale i očistí vaši mysl, odstraní stres a napětí a také uvádí vše do rovnováhy. Napomáhá též spojení s hlubšími úrovněmi bytí, vytváří posvátný prostor.

Těšíme se na předvánoční relax s vámi. Rezervujte si místo, kapacita míst je omezena, účast prosím potvrďte na tel.č. 739886626. Není pro malé děti.

Vstupné je 420,- Kč… (gongová meditace včetně pobytu v jeskyni). Deky a polštářky rádi zapůjčíme.

Komentáře
 • Chcete dostávat užitečné rady, tipy, návody o využití solné jeskyně a solných produktů? Přihlašte se do odběru novinek.

  Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti užitečných rad, návodů a tipů využití solné jeskyně a solných produktů v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady zpracování osobních údajů
 • Rubriky
 • Nejnovější příspěvky
 • Otevírací doba
  Pondělí 14:00 – 17:00
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota tel. obj.
  Neděle tel. obj.