Růžová sůl

( Himálajská růžová sůl )

Růžová sůl, přesněji Himálajská krystalická sůl je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi z jihozápadních fosílií Himálaje. Tato jediněčně čistá sůl je kolem 540 milionů let stará.

Je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na přímou konzumaci se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Hilálajská Růžová sůl
Himálajská růžová sůl

Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro tělesné buňky jednoduše vstřebatelné.

Tato čistě přírodní růžová sůl je bohatá na esenciální minerály v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami, a to proto, že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Růžové zbarvení soli dodávají právě obsažené minerální látky.

Sůl je krystalická a díky tomu dodává tělu spolu s přírodními minerály vysokou energetickou hodnotu.

Růžová sůl je vhodná nejen k jídelním účelům, ale je výborná také k péči a ošetření těla. Přírodní krystalická sůl je označována jako životní elixír, skládá se přesně z těch 84 prvků, ze kterých se skládá lidské tělo.

Z této přírodní růžová soli lze připravit kvalitní krystalickou solanku, v podobě mleté soli je určená k solení jídel a máme ještě další výrobky jako solné mýdlo, koupelové soli (k přírodní soli přimýchané bylinky), nahřívací solné polštářky, solnou kosmetiku, solné lampy a svícny, které jsou také prospěšné lidskému organismu.

V podobě drcené soli se používá jako koupelová sůl (bez dalších přidaných bylinek), jako náhradní náplň do solných nahřívacích polštářků, mlýnků, či k magickým účelům (např. k energetické očistě obydlí).

Pro více informací klikněte na produkt: