Pozor! Organizační změny!

pozorňujeme Vás, že:

za 1. páteční  Zdravé CVIČENÍČKO  v Solné jeskyni se přesouvá již už od tohoto týdne na ÚTERÝ, začíná se od 16 hod. Je třeba nutná rezervace míst vzhledem ke kapacitě v jeskyni a předchozího vytopení jeskyně. Prosíme, hlašte se s dětmi až od minimálně 2,5 roku. Výhodnější novoroční ceny! Více info po telefonu nebo v recepci.

za 2. PÁTKY dopoledne budou v jeskyni otevřeny jen po předchozí telefonické objednávce

za 3. tuto Sobotu 21.1. je vyjímečně zavřeno….. najdete nás s čajovnou na CESTOVATELSKÝM FESTIVALE V PŘEŠTICÍCH V KKC OD 13 hod, čímž vás zveme též na zajímavý program a šálek dobrého čaje.

Děkujeme vám za pochopení.

Komentáře
 • Chcete dostávat užitečné rady, tipy, návody o využití solné jeskyně a solných produktů? Přihlašte se do odběru novinek.

  Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti užitečných rad, návodů a tipů využití solné jeskyně a solných produktů v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady zpracování osobních údajů
 • Rubriky
 • Nejnovější příspěvky
 • Otevírací doba

  Během letních prázdnin pouze telefonické objednávky.

   

  Pondělí
  Úterý 8:00 – 15:00
  Středa 16:30 – 18:00
  Čtvrtek 8:00 – 13:00 15:30 – 17:00
  Pátek
  Sobota tel. obj.
  Neděle tel. obj.